DAGMARA LEGAWIEC

DD PARTNERS


Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego oraz Wyższej Szkoły Finansów. Posiadam wykształcenie z zakresu nauk ekonomicznych i prawnych, ukończyłam również studia menedżerskie mMBA w Polsko-Amerykańskim Centrum Zarządzania na Uniwersytecie Łódzkim wraz z University of Maryland Robert H. Smith School of Business. Posiadam certyfikat Głównego Księgowego uzyskany w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce (Międzynarodowa Federacja Księgowych IFAC), którego jestem członkiem oraz certyfikat Auditora wewnętrznego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji według normy PN-ISO/IEC 27001:2017.

Pracując w spółkach z kapitałem polskim oraz zagranicznym zdobyłam wiedzę z obszaru rachunkowości finansowej i zarządczej, popartą wieloletnim doświadczeniem zawodowym, obejmując stanowiska związane z zarządzaniem finansami przedsiębiorstw. Doświadczenie z zakresu ochrony danych osobowych w jednostkach z różnorodnych branż sięga roku 2013, kiedy to po raz pierwszy zostałam członkiem zespołów strategicznych, Inspektor Ochrony Danych Osobowych. Biorę udział nie tylko w projektowaniu i wdrażaniu struktur organizacyjnych oraz systemów klasy ERP, ale również w optymalizacjach dotyczących struktur i systemów motywacyjnych dla pionów operacyjnych i handlowych. Wprowadzam i nadzoruję procesy oraz procedury audytu wewnętrznego.

Z firmą DD PARTNERS współpracują eksperci reprezentujący:

Kancelarie Adwokatów i Radców Prawnych specjalizujące się w prawie gospodarczym i cywilnym.

Kancelarie prawne, między innymi:

Justyna Ryter - prawnik, właścicielka kancelarii prawnej, doktorantka na WPiA Uniwersytetu Łódzkiego, ekspert w zakresie prawa ochrony danych osobowych i RODO, inspektor ochrony danych osobowych, trenerka i doradca prawny

Erwin Ryter - prawnik praktyk, inspektor ochrony danych osobowych, doktorant na WPiA Uniwersytetu Łódzkiego, trener biznesu, ekspert w dziedzinie prawa ochrony danych osobowych i RODO, wykładowca akademicki, prowadzi warsztaty i szkolenia prawne, a także zajmuje się negocjowaniem umów i kontraktów oraz doradztwem prawnym i obsługą prawną podmiotów gospodarczych

Usługi IT, między innymi:

Marek Włodarski - ukończył studia magisterskie na wydziale Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej, uzyskał także tytuł Microsoft Certified Professional. Od 2007 roku zajmuje się doradztwem informatycznym firm w zakresie doboru sprzętu i oprogramowania, instalacji i konfiguracji sieci oraz komputerów klienckich, zarządzania serwerami w środowisku Windows i Linux.

PODMIOTY WSPÓŁPRACUJĄCE, m.in.: